יש לי גזע עץ בבית – האם אפשר להביא אותו כדי ליצור ממנו פריט?


זו שאלה מצוינת והתשובה עליה מורכבת. עבודה בעץ מתבצעת על עץ יבש שאחוזי הלחות בו נמוכים. בנוסף, עולה השאלה איך נראה גזע העץ ומה המוצר אותו הלקוח מעוניין ליצור. בהתאם לכך יש לחתוך/לפרוס ולהקציע את הגזע לקבלת משטח עץ לעבודה.
עד כמה אני, כלקוח/ה, יכול/ה להיות מעורב/ת בתכנון המוצר?


במידה והחלטת להזמין מוצר ואנחנו מתחילים מאפס, הרי שהשמיים הם הגבול. לאחר שנלמד את הדרישות שלך ואת מבנה החלל אליו מיועד המוצר, נבחר ביחד את סוג העץ, ואפילו את פרוסת העץ עצמה. משם נמשיך לבחירת הגימור מבריק/מט, לצבעים שישולבו (במידה ויוחלט על כך) ולאביזרים נלווים כדוגמת רגליים לשולחן.
האם ניתן לייצר אצלכם שולחן אוכל עם הארכות?


לצערנו לא ניתן, אנחנו יכולים לייצר שולחן אוכל בעל מידה קבועה בלבד.
האם ניתן להזמין בוצ'רים או מדפים למקלחת?


ניתן לייצר מוצרים מותאמים למקלחת אשר נצפה אותם בחומר שיגן על העץ לאורך זמן.
ראיתי בחנות שולחן שמצא חן בעיני אבל אני מעדיף/ה רגליים אחרות, האם ניתן להחליף?


מכיוון שאנחנו מייצרים מוצרים מותאמים ללקוח, הרי שאין כל בעיה להחליף את הרגליים או כל אביזר משלים אחר במוצר. עם זאת, ייתכן והדבר ישפיע על תמחור המוצר.
איך אני יכול/ה לדעת מהן מידות השולחן האופטימליות לסלון שלי?


גובה השולחן צריך להיות נמוך מגובה הספה או הכורסא, אך לא נמוך מדי. רצוי כי אורך השולחן יהיה כשני שליש מאורך הספה. רוחב השולחן צריך להיות כזה שיאפשר תנועה חופשית בין הספה לשולחן. את סוג ומיקום רגלי השולחן יש לתכנן כך שיהיה מספיק מקום להכניס את הרגליים מתחת לשולחן.
מהי מדיניות ההחזרות?


מוצר שיצא מבית המלאכה שלנו, אינו ניתן להחזרה. זו הסיבה שאנו מעודדים הגעה לבית המלאכה לאסוף את המוצר. כך תוכלו לבחון אותו, לגעת, להריח, להרגיש ולהחליט אם זה באמת המוצר שרציתם.
מהן האפשרויות למשלוח?


כאמור, אנו מעדיפים כי הלקוח יבוא לאסוף את המוצר בעצמו, על מנת לראות ולהרגיש את המוצר. עם זאת, במידה ונדרשת הובלה היא תהיה בתשלום נוסף .
מתי אקבל את המוצר?


במידה ורכשת מוצר שנמצא במלאי ואין צורך בשינויים כלשהם, המוצר יצא אלייך תוך 3 ימי עסקים מרגע קבלת התשלום המלא. במידה ומדובר בהזמנה אישית, התחלת העבודה תתבצע לאחר קבלת מקדמה בסך 30% ממחיר המוצר הסופי. זמן העבודה הינו עד 14 ימי עסקים. המוצר יצא מבית המלאכה רק לאחר העברת הסכום הסופי.
מה עליי לעשות אם קיבלתי מוצר פגום?


המוצרים יוצאים מאיתנו לאחר שנבדקו ונמצאו שלמים. במידה וההובלה נעשתה על ידינו ונגרם נזק למוצר, אנו נתקן אותו על חשבוננו. עם זאת, במידה וההובלה נעשתה ע"י הלקוח והמוצר ניזק, האחריות הינה על הלקוח.
איך מכינים את המוצר?


זו כמובן שאלה כללית והתשובה כמובן תלויה בכל מוצר ומוצר. באופן כללי, לאחר בחירת פרוסת העץ לעבודה, היא עוברת אצלנו תהליך של אטימה למשך מספר ימים עם חומר מרחיק חרקים, השלב הבא הינו ניקוי העץ מקליפה, אבנים, אדמה וכו'. אחר כך העץ עובר שיוף עם נירות שיוף ברמת חספוס שונה. במידה ומיישמים אפוקסי אוטמים את העץ ואז שופכים את החומר, לאחר הייבוש משייפים שוב בנייר שיוף עדין יותר, סותמים סדקים קטנים שנשארו ומגיעים לשלב הגימור, אפוקסי/לכה/שמן לעץ/פוליש. מוסיפים במידת הצורך אביזרים נלויים והמוצר מוכן .
מאיפה מגיעים החומרים?


כעסק קטן היוצר בעבודת יד אנחנו משתדלים לעבוד מול ספקים ישראליים. לכן את העצים ואת המתכות אנחנו קונים מספקים ישראליים שמשתפים עמנו פעולה. את האפוקסי והצבעים אנחנו קונים בארץ אך הם מיוצרים בחו"ל.
איך אפשר ליצור אתכם קשר במידה ולא מצאתי תשובה לשאלתי?


ניתן ליצור איתנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות דרך הלשונית ״צרו קשר״ באתר
דרך דף הפיסבוק או האינסטגרם של עץ בגלבוע דרך המייל שלנו: acaciata10@gmail.com ובטלפון: 0527-967247

שאלות ותשובות

כתובתינו: בית השיטה, גלבוע

מייל: acaciata10@gmail.com

טלפון: 0527-967247

ניתן להגיע לראות את המוצרים בתיאום מראש

ניתן לבצע הזמנות אישיות

0